Dziękujemy za rejestrację!

Zapisałeś się na warsztaty edukacyjne:

PLANOWANIE EMERYTALNE I INWESTYCYJNE

Dołącz do nas i dowiedz się jak inwestować
i EFEKTYWNIE ZAPLANOWAĆ SWOJĄ EMERYTURĘ
w dzisiejszych warunkach ekonomicznych!
WAHANIA RYNKOWE – INFLACJA – PODATKI – WYSOKIE STOPY PROCENTOWE


Sobota, 6 kwietnia 2024, 10:30AM – Dariusz Godlewski

650 Dundee Rd, Conference Room – 2nd Floor, Northbrook, IL 60062

*The event is not affiliated with the facility


Sobota, 6 kwietnia 2024, 10:30AM – Agnieszka Tiara

12330 Forest Glen Blvd, Palos Park, IL 60464 

*The event is not affiliated with the facility


Niedługo otrzymasz email, w którym znajdziesz więcej szczegółów.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym biurem 847-312-3454

Warsztaty poprowadzi Dariusz Godlewski

Prezydent i założyciel firmy Financial Wealth Alliance, która już od 14 lat współpracuje z setkami zadowolonych rodzin na terenie całego Chicago, jego okolic a także całych Stanów Zjednoczonych. Licencjonowany doradca finansowy, działający jako niezależny specjalista w oparciu o tzw. „fiduciary duty”, dba przede wszystkim o najlepszy interes klienta i jego bezpieczną przyszłość finansową.

Dariusz wierzy, że efektywna współpraca z klientami jest procesem długotrwałym, który powinien opierać się na systematycznej komunikacji, pozwalającej na dokładne określenie celów finansowych klienta. Dariusz zasłynął w środowisku polonii amerykańskiej ze swoich audycji radiowych Zaplanuj Finanse, w których co tydzień przedstawia najnowsze doniesienia ze świata finansów a także omawia najważniejsze zagadnienia w zakresie planowania emerytalnego i inwestycyjnego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FINANCIAL WEALTH ALLIANCE

Agnieszka Tiara, MBA
Investment Adviser Representative

Agnieszka Tiara dołączyła do Financial Wealth Alliance w 2014 roku. Tytuł magistra uzykała na Uniwersytecie North Park w Chicago w 2009 roku. Agnieszka, jako Doradca Finansowy, Notary Public oraz Dyrektor do Usług Inwestycyjnych zapewnia klientom najwyższy poziom wsparcia i doradztwa w dziedzinie planowania emerytalnego, spadkowego, podatkowego, inwestycyjnego, opieki długoterminowej, ubezpieczeń na życie i annuities. Jej wykształcenie, 15-letnie doświadczenie w branży finansowej oraz liczne licencje (life, health, property casualty, series 65) czynią ją kluczowym członkiem naszego zespołu.