Kluczem do sukcesu emerytalnego jest ciągła edukacja i zrozumienie wszystkich dostępnych opcji i narzędzi inwestycyjnych. Financial Wealth Alliance organizuje bezpłatne szkolenia edukacyjne, podczas których z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą na temat inwestowania, planowania finansowego i ważnych problemów emerytalnych. Uzyskane informacje pomagają naszym studentom w zrozumieniu wszystkich aspektów planowania emerytalnego i podjęciu ważnych decyzji finansowych.

Chcesz mieć pewność, że Twoje oszczędności emerytalne są dobrze zarządzane?

Zapraszamy na nasze warsztaty edukacyjne!

Warsztaty poprowadzi Dariusz Godlewski

Dariusz Godlewski, RFC
dgodlewski@brookstoneadvisor.com
847-312-3454
ZaplanujFinanse.com

Prezydent i założyciel firmy Financial Wealth Alliance, która już od 14 lat współpracuje z setkami zadowolonych rodzin na terenie całego Chicago, jego okolic a także całych Stanów Zjednoczonych. Licencjonowany doradca finansowy, działający jako niezależny specjalista w oparciu o tzw. „fiduciary duty”, dba przede wszystkim o najlepszy interes klienta i jego bezpieczną przyszłość finansową.

Dariusz wierzy, że efektywna współpraca z klientami jest procesem długotrwałym, który powinien opierać się na systematycznej komunikacji, pozwalającej na dokładne określenie celów finansowych klienta. Dariusz zasłynął w środowisku polonii amerykańskiej ze swoich audycji radiowych Zaplanuj Finanse, w których co tydzień przedstawia najnowsze doniesienia ze świata finansów a także omawia najważniejsze zagadnienia w zakresie planowania emerytalnego i inwestycyjnego.