Kluczem do sukcesu emerytalnego jest ciągła edukacja i zrozumienie wszystkich dostępnych opcji i narzędzi inwestycyjnych. Financial Wealth Alliance organizuje bezpłatne szkolenia edukacyjne, podczas których z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą na temat inwestowania, planowania finansowego i ważnych problemów emerytalnych. Uzyskane informacje pomagają naszym studentom w zrozumieniu wszystkich aspektów planowania emerytalnego i podjęciu ważnych decyzji finansowych.

Chcesz mieć pewność, że Twoje oszczędności emerytalne są dobrze zarządzane?

Zapraszamy na nasze warsztaty edukacyjne!

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne:

PLANOWANIE EMERYTALNE I INWESTYCYJNE

Dołącz do nas i dowiedz się jak inwestować
i EFEKTYWNIE ZAPLANOWAĆ SWOJĄ EMERYTURĘ
w dzisiejszych warunkach ekonomicznych!
WAHANIA RYNKOWE – INFLACJA – PODATKI – WYSOKIE STOPY PROCENTOWE

Sobota, 1 czerwca 2024, 10:30 AM – Dariusz Godlewski

650 Dundee Rd, Conference Room – 2nd Floor, Northbrook, IL 60062

Sobota, 1 czerwca 2024, 10:30 AM – Agnieszka Tiara

Justice Public Library, 7641 Oak Grove Ave, Justice, IL 60458

ZAREJESTRUJ SIĘ

Szkolenia, które oferujemy:

  • Wpływ podatków na emeryturę
  • Jak zmaksymalizować Social Security?
  • Jak zminimalizować podatki na emeryturze?

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń po więcej informacji: 847-312-3454

Warsztaty poprowadzi Dariusz Godlewski

Dariusz Godlewski, RFC
dgodlewski@brookstoneadvisor.com
847-312-3454
ZaplanujFinanse.com

Prezydent i założyciel firmy Financial Wealth Alliance, która już od 14 lat współpracuje z setkami zadowolonych rodzin na terenie całego Chicago, jego okolic a także całych Stanów Zjednoczonych. Licencjonowany doradca finansowy, działający jako niezależny specjalista w oparciu o tzw. „fiduciary duty”, dba przede wszystkim o najlepszy interes klienta i jego bezpieczną przyszłość finansową.

Dariusz wierzy, że efektywna współpraca z klientami jest procesem długotrwałym, który powinien opierać się na systematycznej komunikacji, pozwalającej na dokładne określenie celów finansowych klienta. Dariusz zasłynął w środowisku polonii amerykańskiej ze swoich audycji radiowych Zaplanuj Finanse, w których co tydzień przedstawia najnowsze doniesienia ze świata finansów a także omawia najważniejsze zagadnienia w zakresie planowania emerytalnego i inwestycyjnego.

Agnieszka Tiara, MBA
Investment Adviser Representative

Agnieszka Tiara dołączyła do Financial Wealth Alliance w 2014 roku. Tytuł magistra uzykała na Uniwersytecie North Park w Chicago w 2009 roku. Agnieszka, jako Doradca Finansowy, Notary Public oraz Dyrektor do Usług Inwestycyjnych zapewnia klientom najwyższy poziom wsparcia i doradztwa w dziedzinie planowania emerytalnego, spadkowego, podatkowego, inwestycyjnego, opieki długoterminowej, ubezpieczeń na życie i annuities. Jej wykształcenie, 15-letnie doświadczenie w branży finansowej oraz liczne licencje (life, health, property casualty, series 65) czynią ją kluczowym członkiem naszego zespołu.