Zapraszamy na warsztaty edukacyjne:

PLANOWANIE EMERYTALNE I INWESTYCYJNE

Jak zmaksymalizować swoje dochody
i zminimalizować podatki na emeryturze!

 

SOBOTA, 25 czerwca, 10:30AM

 540 Lake Cook Rd, Deerfield, IL 60015
847-312-3454

 

Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona!

DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY

 

Jedno jest pewne, wszyscy chcemy, aby nasze ciężko zarobione i odłożone oszczędności zapewniły nam bezpieczną emeryturę!

Planowanie emerytury to obecnie bardzo skomplikowany i złożony proces, obejmujący wiele aspektów, takich jak podatki, zarządzanie ryzykiem, rosnące koszty medyczne, długowieczność, inflacja, planowanie spadkowe i wiele więcej. Jeśli potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu swoich finansów i szukasz fachowej i obiektywnej porady, zapraszamy na nasze warsztaty!

ŻADNYCH OPŁAT I ZOBOWIĄZAŃ!

  • Marzysz o beztroskiej i bezpiecznej finansowo emeryturze?
  • Chcesz mieć pewność, że Twoje oszczędności emerytalne, takie jak konta IRA czy plany 401k są dobrze zainwestowane i wystarczą Ci na wszystkie lata emerytury?
  • Masz oszczędności i chciałbyś je zainwestować?

JAK NASZE WARSZTATY MOGĄ CI POMÓC

 

Dywersyfikacja czyli odpowiednie zróżnicowanie naszego portfolio i ograniczenie ryzyka inwestycyjnego to kluczowe elementy pomyślnej emerytury.

  • Uzyskasz informacje na temat inwestowania, planowania finansowego i ważnych zagadnień emerytalnych.
  • Poznasz dostępne opcje i narzędzia inwestycyjne oraz praktyczne i optymalne rozwiązania, dzięki którym zmaksymalizujesz swój dochód i zminimalizujesz podatki
  • Dowiesz się jak chronić swój dorobek życiowy, zwłaszcza w niepewnych i niestabilnych czasach.
  • Zrozumiesz nowe prawa emerytalne, takie jak Secure Act i ich wpływ na Twoją sytuację

Dołącz do nas!

SOBOTA, 25 czerwca, 10:30AM

540 Lake Cook Rd, Deerfield, IL 60015

*The event is not affiliated with the facility

Zadzwoń 847-312-3454 i zarejestruj się przez telefon

lub wypełnij poniższe informacje:

Warsztaty poprowadzi Dariusz Godlewski

Dariusz Godlewski, RFC
dgodlewski@brookstoneadvisor.com
847-312-3454
ZaplanujFinanse.com

Prezydent i założyciel firmy Financial Wealth Alliance, która już od 12 lat współpracuje z setkami zadowolonych rodzin na terenie całego Chicago i jego okolic. Licencjonowany doradca finansowy, działający jako niezależny specjalista w oparciu o tzw. „fiduciary duty”, dba przede wszystkim o najlepszy interes klienta i jego bezpieczną przyszłość finansową.

Dariusz wierzy, że efektywna współpraca z klientami jest procesem długotrwałym, który powinien opierać się na systematycznej komunikacji, pozwalającej na dokładne określenie celów finansowych klienta. Dariusz zasłynął w środowisku polonii amerykańskiej ze swoich audycji radiowych Finanse Chicago, w których co tydzień przedstawia najnowsze doniesienia ze świata finansów a także omawia najważniejsze zagadnienia w zakresie planowania emerytalnego i inwestycyjnego.