Warsztaty poprowadzi Dariusz Godlewski

Dariusz Godlewski, RFC
dgodlewski@brookstoneadvisor.com
847-312-3454
ZaplanujFinanse.com

Prezydent i założyciel firmy Financial Wealth Alliance, która już od 14 lat współpracuje z setkami zadowolonych rodzin na terenie całego Chicago, jego okolic a także całych Stanów Zjednoczonych. Licencjonowany doradca finansowy, działający jako niezależny specjalista w oparciu o tzw. „fiduciary duty”, dba przede wszystkim o najlepszy interes klienta i jego bezpieczną przyszłość finansową.

Dariusz wierzy, że efektywna współpraca z klientami jest procesem długotrwałym, który powinien opierać się na systematycznej komunikacji, pozwalającej na dokładne określenie celów finansowych klienta. Dariusz zasłynął w środowisku polonii amerykańskiej ze swoich audycji radiowych Zaplanuj Finanse, w których co tydzień przedstawia najnowsze doniesienia ze świata finansów a także omawia najważniejsze zagadnienia w zakresie planowania emerytalnego i inwestycyjnego.

Agnieszka Tiara, MBA
Investment Adviser Representative

Agnieszka Tiara dołączyła do Financial Wealth Alliance w 2014 roku. Tytuł magistra uzykała na Uniwersytecie North Park w Chicago w 2009 roku. Agnieszka, jako Doradca Finansowy, Notary Public oraz Dyrektor do Usług Inwestycyjnych zapewnia klientom najwyższy poziom wsparcia i doradztwa w dziedzinie planowania emerytalnego, spadkowego, podatkowego, inwestycyjnego, opieki długoterminowej, ubezpieczeń na życie i annuities. Jej wykształcenie, 15-letnie doświadczenie w branży finansowej oraz liczne licencje (life, health, property casualty, series 65) czynią ją kluczowym członkiem naszego zespołu.